Leczenie raka zachęcanie do porad na podróż

Leczenie Raka: Zachęcanie Do Porad Na Podróż

Szanse są dobre, że w pewnym momencie swojego życia, ty lub ktoś, kto jest blisko ciebie będzie mieć wpływ diagnozy raka pewnego rodzaju. Chociaż słowo "rak" często może być przerażającym, mylącym słowem, dowiedzenie się więcej o tej chorobie zmieniającej życie jest niezwykle ważne. Zebraliśmy ważne informacje w tym artykule, który musisz wiedzieć.

Możesz pokonać każdy nowotwór poprzez wczesne wykrycie. Regularnie należy umawiać się na badania i badania przesiewowe w celu wykrycia raka przed wystąpieniem objawów. Dla jąder i raka piersi, zrobić samobadań miesięcznie, tak, że można określić coś niezwykłego.

Po rozpoznaniu raka kluczowa jest komunikacja. Porozmawiaj ze swoimi przyjaciółmi i członkami rodziny, lekarzem i innymi członkami społeczności. Nie poczujesz się jak samotny, jeśli możesz wyrazić innym, jak się czujesz i przez co przechodzisz. Doprowadzi to do niesamowitego systemu wsparcia dla Ciebie.

Rozpoznaj intelektualnie, że twój wygląd fizyczny prawdopodobnie zmieni się po rozpoznaniu raka. Jeśli przejdziesz do leczenia, przewidując, że w końcu będziesz wyglądać inaczej, będziesz miał znacznie lepsze nastawienie, gdy te zmiany rzeczywiście mają miejsce. Porozmawiaj z lekarzem o tym, czego się spodziewać, przygotowując się do rozpoczęcia podróży.

Oto świetna wskazówka, która pomoże Ci zapobiec rakowi. Przefiltruj wodę z kranu, którą planujesz spożywać. Woda z kranu może zawierać wiele czynników rakotwórczych, takich jak arsen. Filtr węglowy dołączony do baterii lub dzban filtra może usunąć te substancje rakotwórcze z wody, zanim je zużyjesz, pozostawiając cię zdrowym.

Należy zawsze otrzymywać regularne badania kontrolne z lekarzem, w klinice, lub z każdym lekarzem. Rak jest coś, co było wiadomo, że rozprzestrzenia się szybko, ale każdy lekarz powinien być w stanie złapać guza, jak zaczyna rosnąć. To jest, gdy rak jest najwolniejszy i dlatego jest najbardziej możliwe, aby pozbyć się.

Jeśli zdiagnozowano raka, powinieneś być skłonny do podjęcia pomocy, gdziekolwiek może przyjść. Pomoc może pochodzić od rodziny i przyjaciół, miejsca kultu, a nawet od ogółu społeczności. Możesz tam znaleźć pomoc; należy go zabrać. Możesz nie być w stanie pracować z rakiem, a emocjonalne żniwo może być zbyt wiele do obsługi w pojedynkę.

Jest aktywny fizycznie zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego aż o 40%. Powodem tego jest to, że ci, którzy ćwiczą są na ogół w dobrej kondycji zdrowia mądry, i z reguły są one znacznie bardziej w stanie odeprzeć takie choroby jak cukrzyca, które mogą zwiększyć osoby ryzyko zachorowania na raka. Uaktywnij swój cel.

Upewnij się, że korzystasz z dzisiejszej technologii, przechodząc cyfrowo po otrzymaniu mammografii. Cyfrowe skany są w stanie zrobić wszystko wokół lepszą pracę połowu jakichkolwiek guzów w czasie, podczas gdy starsze maszyny są dość przestarzałe w tym momencie i nie zawsze złapać je w czasie.

Zawsze uważaj, że lekarz, który ci się podoba, może nie być właściwym lekarzem, który pomoże Ci pokonać raka. Czasami, trzeba iść dalej i szukać specjalisty w tej dziedzinie z większą wiedzą niż obecny onkolog może mieć. Chodzi o to, aby się poprawić, a eksperci mogą pomóc w tym.

Jako ocalały z raka, powinieneś robić plany, aby trwale monitorować długoterminowe skutki leczenia, które ukończyłeś. Niektóre zabiegi będzie można umieścić na większe ryzyko problemów sercowo-naczyniowych, a nawet powrót raka, więc upewnij się, że porozmawiać z lekarzem i plany monitorowania skutków poprzednich zabiegów.

Zrozum, że z rakiem niektórzy ludzie będą niewygodne i nerwowe wokół ciebie. To nie jest strach przed tobą. Zdają sobie sprawę, że rak nie jest zaraźliwy. Oni po prostu nie wiedzą, jak podejść do tematu. Nie bierz go osobiście, jeśli ludzie są nieco standoffish na początku.

Życie, które miałeś przed rakiem, może wydawać się odległym wspomnieniem, jak płace bojowe, ale zawsze trzymaj się swojej przeszłości, aby przypomnieć sobie, czego musisz się spodziewać w przyszłości. Zachowaj stare zdjęcia i stare filmy wokół, aby przypomnieć sobie, że rak to nie wszystko, co jest w życiu dla Ciebie. Pozytywne spojrzenie na przyszłość jest dobre dla zdrowia.

Należy zachować ostrożność przy zakażeniu bakteryjnego zakażenia, gdy pacjent otrzymuje chemioterapię. Po tygodniu lub tak do leczenia, można skok brutalnej gorączki, a nawet stać się septyczne (zatrucie krwi). Bądź bardzo świadomy tego, co dzieje się z ciałem, aby utrzymać swoją siłę i zdrowie.

Uczestniczyć w spotkaniach lekarskich z przyjacielem lub członkiem rodziny, u którego zdiagnozowano raka. Te spotkania często wiążą się z długimi czekaniami i mogą być stresującym doświadczeniem. Zapisz ważne informacje, które lekarz dostarcza o ich leczeniu i rokowaniu; twój przyjaciel może mieć trudności z zapamiętaniem tego, co zostało powiedziane później.

Jeśli niedawno zdiagnozowano raka lub miał go od jakiegoś czasu chciałbym bardzo zaproponować znalezienie i dołączenie do grupy wsparcia raka. Rak jest jedną z najtrudniejszych chorób do czynienia z emocjonalnie, ponieważ jest to śmiertelność. Posiadanie grupy wsparcia pomoże Ci poradzić sobie i cieszyć się swoim życiem najlepiej, jak potrafisz.

Jako przyjaciel i system wsparcia dla kogoś z rakiem, musisz upewnić się, że jesz zdrowo i dużo odpoczynku. Ważne jest, abyś czuł się dobrze i miał energię; nawet tylko słuchanie i podkreślanie ze swoim przyjacielem może być wyczerpującym procesem. Im lepiej się czujesz, tym bardziej będziesz w stanie pomóc.

American Cancer Society zaleca, aby jeść co najmniej pięć porcji owoców i warzyw każdego dnia jako sposób na zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka. Wartość odżywcza tych produktów spożywczych zapewni, że układ odpornościowy pozostaje w najlepszym stanie i gotowy do zwalczania obcych komórek, jeśli jest to wymagane.

Mamy nadzieję, że informacje, wskazówki i sugestie, które zostały przedstawione w tym artykule, zostały dla Ciebie pożyne. Uczenie się więcej o raku jest niezbędne w dzisiejszym świecie, ponieważ jest to choroba, która nie dyskryminuje ze względu na rasę, płeć lub pochodzenie.

About Leczenie raka zachęcanie do porad na podróż

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly